Týden s nákupními dny ENAPO

V průběhu uplynulého týdne se čeští obchodníci, sdružení pod hlavičkou sítě prodejen ENAPO, mohli v českých Senohrabech a moravském Holešově zúčastnit kontraktačních dnů, které pro ně ENAPO pořádá. A tentokrát u toho bylo i AČTO. Ostatně ENAPO, jako jeden z pilířů českého tradičního obchodu, je jedním ze zakládajících členů naší Asociace.

V úterý 14. dubna v Senohrabech a ve čtvrtek 16. dubna v Holešově se sešlo několik desítek výrobců potravin, mezi nimiž nechybělo mnoho kvalitních českých firem, ať již z cechu řezníků a uzenářů, mlékařů, pekařů či výrobců čokolády, aby prezentovali své výrobky majitelům obchodů ENAPO. Ti si během kontraktačních dnů mohli pro své prodejny nakoupit za zvýhodněné ceny kvalitní zboží, u zákazníků stále více žádané. A je to právě kvalita, která patří k jedné z hlavních charakteristik sítě prodejen ENAPO. V rámci nákupních dnů bylo také představeno několik novinek, které ENAPO nabízí svým zákazníkům a které mají tvář oblíbené postavičky klokánka Ríši.

ENAPO je výhradně českého původu s téměř dvacetiletou tradicí na českém trhu. Prodejny ENAPO se nacházejí po celé České republice v tradičních lokalitách a významně přispívají i k obchodní obslužnosti venkova, jejíž zachování je jednou z hlavních priorit AČTO. Hlavní předností prodejen ENAPO je nabídka rozmanitých druhů pečiva, uzenářských a mléčných výrobků, lahůdek a salátů z produkce tradičních regionálních dodavatelů, které dostanete v té nejlepší čerstvosti a kvalitě. Pestrost sortimentu je další výraznou hodnotou nabídky ENAPO.