Na veletrhu Brněnky v Brně

BRNO – Dostalo se nám té cti, že jsme byli pozváni na březnový veletrh Maloobchodní sítě Brněnka, která je nikoliv shodou okolností významným členem AČTO. Naší Asociaci na veletrhu reprezentoval především místopředseda Miloš Škrdlík, slovo při slavnostním zahájení však dostal i tajemník AČTO Jan Hrdina.

Ve veletržním pavilonu E areálu Výstaviště Brno se dne 11. března 2015, za účasti významných hostů z Jihomoravského kraje, Prahy a Slovenské republiky, konal již 27. VELETRH NA VELETRHU. Sešlo se zde velké množství návštěvníků z řad maloobchodních prodejců, kteří měli možnost využít nabídky 100 vystavovatelů. Mezi vystavovateli byly nejenom velké FOOD obchodní společnosti, ale také drobní a lokální producenti. Ani na tomto veletrhu nechyběli zástupci firem, které nabízejí technické a doplňkové vybavení prodejen.

Stánky vystavovatelů byly opět uspořádány do oválného tvaru, což celou prezentaci velmi zpřehlednilo. Tradiční domácí teplý i studený raut si pod svá křídla vzala Maloobchodní síť BRNĚNKA, spol. s r.o., a tak celý raut pocházel z domácí kuchyně supermarketu BRNĚNKA (Brno – ulice Purkyňova). V rámci motivační kampaně za vyšší objem objednaného zboží byla pro návštěvníky připravena jak velká, tak i malá tombola s více jak s dvěma stovkami cen. Na šťastlivce splňující předem dané podmínky soutěže, čekaly hodnotné poukázky na odběr zboží z VO RAPO a VO JASO. Letošní plně obsazený VELETRH NA VELETRHU, kterého se poprvé zúčastnili i zástupci Asociace českého tradičního obchodu, splnil očekávání organizátorů i návštěvníků. Těšíme se na příští veletrh, který se bude konat 14. října 2015.