AČTO zaštítilo kongres Samoška

Ve dnech 21. a 22. ledna 2015 se v Olomouci odehrál již 14. kongres tradičního obchodu s příznačným názvem Samoška. Byla to právě Asociace českého tradičního obchodu, která tomuto vskutku záslužnému podniku českých tradičních obchodníků poskytla záštitu.

AČTO mělo na kongresu samozřejmě také reprezentativní zastoupení. Úvodní slovo přednesl a delegáty přivítal předseda AČTO Zdeněk Juračka (COOP), který se zároveň účastnil i panelové diskuze na téma elektronické evidence tržeb (EET). Skvělým profesionálním způsobem tuto diskuzi moderoval Jiří Štorch (ESO Market), člen představenstva AČTO. Na kongresu nechyběl ani Miloš Škrdlík (BRNĚNKA), místopředseda AČTO, který šířil dobré jméno Asociace v kongresových kuloárech a stejně tak i Radek Horák (ENAPO), člen představenstva. V rámci jednotlivých bloků živě diskutoval Petr Morava (ČEPOS), člen představenstva AČTO. Společnými silami jsme upevnili stará partnerství, navázali nové kontakty a získali mnohé nové podněty pro naši činnost.

Velké poděkování patří firmě ATOZ, organizátorovi kongresu, která dokázala precizně připravit zázemí pro stovky účastníků. Společně se tak těšíme na příští kongres, který se uskuteční v červnu 2015 v Praze.